ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

اهمیت طراحی سایت چند زبانه چیست؟

اهمیت طراحی سایت چند زبانه چیست؟

طراحی سایت دو زبانه، فرآیند ایجاد یک وب سایت با محتوای بیش از یک زبان، به عنوان مثال، فارسی، انگلیسی، فرانسوی و آلمانی می‌باشد. یک وب سایت چند زبانه می تواند مختص به یک کشور یا چند منطقه باشد.در عصر دیجیتالی که ما در حال حاضر در آن زندگی می کنیم، طراحی یک وب سایت اثربخش، به شما در جذب مشتریان بالقوه کمک بسزایی خواهد کرد. تعداد فزاینده‌ای از مشتریان، از وب سایت شما به عنوان اولین نقطه تماس و آشنایی با کسب و کار شما استفاده می‌کنند. بنابراین رعایت این اصل، نه تنها تضمینی است برای افزایش فروش و بی حد و مرز کردن آن، بلکه یک رابطه طولانی مدت با مشتریان و وفاداری به برند را برای آنها سبب خواهد شد.

در یک وب سایت چند زبانه،مشتریانی که می توانند زبان محتوای شما را بفهمند، با معرفی وب سایت شما به افراد همفکر و هم سلیقه خود، باعث معرفی و تکرار تجارت شما خواهند شد. یک وب سایت چند زبانه، به برند شما اعتبار بخشیده و شما را به یک برند "جهانی" تبدیل خواهد کرد.

یک وب سایت چند زبانه، این پتانسیل را دارد که کسب و کار شما را متحول کرده و سبب شود که شما از منظر رقابتی نیز سربلند بیرون آیید. در این مقاله، قصد داریم با نگاهی دقیق‌تر، به این نتیجه برسیم که، چگونه یک وب‌سایت چند زبانه برای کسب‌وکار شما مفید خواهد بود؟

مزایای یک وب سایت چند زبانه چیست؟

طراحی سایت چند زبانه، برای یک کسب و کار مزیت های بسیاری داشته و بدان اعتبار می‌بخشد. در این بخش قصد داریم به بیان این مزایا بپردازیم:

  • دستیابی به مخاطبان بیشتر: اولین و مهمترین مزیتی که یک وب سایت 2 زبانه دارد این است که، به شما کمک می کند تا دسترسی خود را گسترش داده و با مخاطبان بسیار بیشتری در ارتباط باشید.

  • کاهش بازگشت (Bounce) بازدید کننده از سایت و بهبود نرخ بازدید: طبق یک قانون کلی، زمانی که مشتری به بازدید وب سایت شما مشغول است، چنین ذهنیتی دارد که: نمی توانم بخوانم پس نمی خرم، 72.1 درصد از خریداران، بیشتر یا تمام وقت خود را در وب سایت هایی به زبان مادریشان می گذرانند. طراحی وب سایت چند زبانه به این معنی است که مصرف کنندگان خارجی که از سایت شما بازدید می کنند و زمانی که متوجه می شوند که سایت شما به زبان مادری شان نیز در دسترس است، در آن باقی می مانند.
  • ایجاد مزیت رقابتی: امروزه کسب و کارها بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند تا خود را متمایز کرده و از رقبای خود پیشی بگیرند. طراحی سایت دو زبانه، یک مزیت رقابتی بی نظیری را ایجاد خواهد کرد.
  • بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو: افزایش میزان بازدید و موفقیت آنلاین یک شرکت، به توانایی آن در بالابردن رتبه بندی در صفحات موتورهای جستجو بسیار وابسته است. هرچه رتبه صفحات یک وب سایت در صفحات موتور جستجو بالاتر باشد، احتمال آن‌که مصرف کنندگان، آن را ببینند افزایش می‌یابد. این به نوبه خود بر فروش و سود آوری آن شرکت تأثیر گذار خواهد بود.
  • مشتری مداری: یک وب سایت چند زبانه در هسته رویکرد مشتری محور قرار دارد. مشتریان در چنین وب سایت هایی سریعتر به خواسته خود می رسند.

  • انعطاف پذیری طبق خواسته بازدید‌کنندگان: امروزه، کسب‌وکارها به هر طریقی تلاش دارند به منظور تحت تاثیر قرار دادن مشتریان، منعطف عمل کنند. یک وب سایت چند زبانه نوعی انعطاف‌پذیری محسوب می‌شود.

وب سایت خود را ترجمه کرده و رشد کنید

امروزه، ما در یک دهکده جهانی فعالیت و زندگی می‌کنیم. تجارت الکترونیکی فرامرزی، در نوع کسب و کارها، نحوه خرید و فروش و بازاریابی تغییرات شگرفی ایجاد کرده است. داشتن یک وب سایت چند زبانه، راه بسیار ساده و مناسبی برای معرفی شما، حرفه و خدمات شما به این دهکده جهانی می‌باشد. با طراحی یک وب سایت با چند زبان، کسب و کار خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید.