ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

فهرست بهترین فروشگاه های اینترنتی در ایران

فهرست بهترین فروشگاه های اینترنتی در ایران

طراحی فروشگاه اینترنتی از ناب ترین ایده هایی بوده که به ذهن انسان خطور کرده است. این ایده در چند سال اخیر کمک بسیار شایانی به جامعه کرده است.

به خصوص در شرایط وجود بیماری کرونا که اغلب فعالیت های انسان اعم از خرید، به صورت غیر حضوری و اینترنتی صورت گرفته است.

فروشگاه اینترنتی در زمینه های مختلفی به ارائه خدمات می پردازند. که اغلب فروشگاه های پرطرفدار به صورت مرکز خرید جامع به مشتریان خود خدمت رسانی می کنند.

امروزه این مراکز خرید اینترنتی علاوه بر ارائه محصولات متنوع، به شما در کسب اطلاعات در رابطه با محصولات کمک بسیاری می کنند.

در ادامه فهرستی از برترین فروشگاه های اینترنتی که در سطح کشور به فعالیتی گسترده مشغول هستند را با شما به اشتراک میگذاریم.

فهرستی از فروشگاه های جامع اینترنتی

  • دیجی کالا

مطمئنا وقتی که صحبت از قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی می شود، اولین نامی که به ذهن تمام ایرانیان خطور کند، دیجی کالا خواهد بود.

این فروشگاه اینترنتی معتبر با ارائه محصولاتی متنوع و پخش گسترده در سراسر کشور، نام خود را در ذهن همه ماندگار کرده است.

پس اگر به دنبال فروشگاهی جامع و معتبر هستید که بتوانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در آن بیابید، پیشنهاد ما دیجی کالا است.

  • زنبیل

فروشگاه اینترنتی زنبیل نیز در چند سال اخیر، با رشد قابل توجهی روبرو بوده است. ارائه محصولاتی متنوع با قیمت مناسب از ویژگی های برجسته ای است که مشتریان خرید اینترنتی را به خود جذب کرده است.

این فروشگاه اینترنتی، کالا هایی با برند اصیل و مطرح دنیا را در زمینه لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، پزشکی و سلامت و ... ارائه می دهد که به فروشگاهی محبوب در سطح کشور تبدیل شده است.

  • پلاز

فروشگاه اینترنتی پلاز دارای وب سایتی قدرتمند در زمینه ارائه لوازم دیجیتال و غیر دیجیتال است.

 در وبسایت پلاز شما می توانید محصولاتی متنوع از برند های قدرتمند روز دنیا را با نقد و تحلیل هایی جامع و مرتبط مطالعه کنید که در خرید محصول به شما کمک شایانی خواهد کرد.

  • ایمالز

فروشگاه اینترنتی ایمالز در بین فروشندگان اینترنتی فضایی رقابتی ایجاد کرده، از این رو شما می توانید محصولاتی درجه یک را با قیمتی ارزان تر و مناسب دریافت کنید.

ایمالز به فروشگاهی اینترنتی تبدیل شده که خریدار می تواند تمام انتخاب ها را در یک نقطه تماشا کند. ایمالز توانسته تمام محصولات مورد نیاز مشتریان را در یک قاب به آنها ارائه دهد.

  • دایان شاپ

دایان شاپ فروشگاهی اینترنتی در زمینه ارائه لوازم روزمره است که خرید محصولاتی همچون پوشاک و لوازم دیجیتال را با خیالی آسوده برای شما فراهم می کند.

پیگیری سفارشات توسط تیم پشتیبانی و ارائه محصولات متنوع با قیمتی منصفانه از ویژگی های مجذوب کننده این روشگاه اینترنتی است که در چند سال اخیر فعالیت می کند.

  • اسنپ مارکت

فروشگاه اینترنتی اسنپ مارک نیز در فهرست مراکز خرید جامع اینترنتی ما حضور دارد. این فروشگاه از اعضای تازه کار اسنپ بوده و محصولاتی مختلف را از طریق فروش اینترنتی و غیر حضوری در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

اگر به مجموعه اسنپ همچون اسنپ فود و ... علاقه مند هستید، اسنپ مارکت نیز می تواند گزینه ای خوب به عنوان مرکز خریدی جامع باشد.

  • مقداد آی تی

مقداد آی تی نیز جزو بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در سطح ایران است. این فروشگاه همانطور که از نامش پیداست، در زمینه ارائه لوازم دیجیتال فعالیت دارد.

در مقداد آی تی شما می توانید برند های معتبر جهانی را با خدماتی ویژه از این فروشگاه اینترنتی دریافت کنید.

جستجوی فروشگاه اینترنتی معتبر

شما می توانید با جستجوی نام هر کدام از فروشگاه ها در یکی از مرورگر های اینترنتی به وبسایت معتبر آنها دست پیدا کنید و خرید مطمئن داشته باشید. تمامی این فروشگاه ها توسط تیم های توسعه طراحی سایت قدرتمندی بوجود آمده اند تا نهایت کارایی را برای کسب و کار های مورد نظر خود داشته باشند. اگر شما هم فکر میکنید که برای کسب و کار خود نیاز به یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند دارید، میتوانید با کارشناسان ما در مجموعه طراحی سایت آریانیک تماس حاصل فرمایید.