ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

دانستنی هایی در مورد سئو سایت برای ارتقا کسب و کار

دانستنی هایی در مورد سئو سایت برای ارتقا کسب و کار

سئو سایت

اگر تصمیم دارید یک وبسایت کسب و کاری حرفه ای بسازید، پیش از هر چیز باید دانش کافی در مورد طراحی سایت و تکنیک های بالا بردن رتبه آن داشته باشید. عملیات سئو سایت در کنار تبلیغات و به اشتراک گذاری محتواهای متنی و ویدیویی در شبکه های اجتماعی، به بهینه سازی و ارتقا ارزش سایت کمک می کند. یکی از جنبه های سئو تحت عنوان سئوی خارجی یا  off-page ابزاری قدرتمند برای بهبود رتبه بندی سایت در نتایج جستجوهای گوگل است.

اگر دانش کافی در مورد علم سئو داشته باشید. حتما می دانید که سئو خارجی به همان اندازه سئوی داخلی و حتی بیشتر در بالا بردن رتبه سایت در میان رقبا اهمیت دارد. راز اصلی استفاده از سئوی خارجی این است که اگر بخواهید آوازه برند تجاری تان گسترش یابد، باید فعالیت خود را از چارچوب سایت فراتر ببرید. برخلاف تصور خیلی ها به کارگیری سئوی خارجی برای چیزی بیش از دستیابی به پیوندهای مرتبط سازی صورت می پذیرد.

در شرایطی که طیف گسترده ای از کسب و کارها در بازار رقابت تجارت آنلاین فعالیت دارند. سئوی خارجی می تواند با بالا بردن رتبه دامنه سایت در میان موتورهای جستجوگر موفقیت سایت را تضمین کند. خیلی از متخصصان دیجیتال مارکتینگ اعتقاد دارند، سئوی خارجی حتی به مراتب از بهینه سازی داخلی مهم تر است و موجب ارتقا سایت می شود.

لزوم و اهمیت سئوی سایت off-page

اگر تنها اطلاعات محدودی در مورد سئو سایت داشته باشید، قطعا می دانید که الگوریتم های موتورهای جستجوگر و معیارهای رتبه بندی سایتها به طور مستمر در حال تغییر هستند. تجربیات نشان می دهد در الگوریتم های گوگل، سئوی خارجی بیش از 50 درصد در رده بندی سایت ها موثر عمل می کند. الگوریتم ها برای رده بندی وبسایت ها از 200 معیار بهره می برند. مسلما اگر قرار باشد موتورهای جستجوگر تنها بر مبنای محتوا رتبه بندی انجام دهند، این غربالگری کار خیلی سختی خواهد بود.

پس لازم است یک سری عوامل خارجی مانند نظر دیگران در مورد سایت شما و پیونددهی در قالب سئوی خارجی off-pageوارد عمل شود. با این توصیف یکی از فعالیت ها برای بهبود سئو خارجی دریافت لینک از وبسایتهای معتبر و دارای رتبه بالاست. بازاریابی در شبکه های اجتماعی، ارتباط با وبسایت های معتبر و بزرگ و از همه مهمتر تبلیغات هوشمند، مسیرهای دیگری برای سئوی خارجی سایت است.

متدهای مناسب سئوخارجی

تصور اشتباه رایجی در میان فعالان سئو خارجیoff-pageوجود دارد و آن تمرکز بیش از حد روی لینک سازی است. لازم است بدانید الگوریتم های گوگل فاکتورهای متعددی را برای رده بندی سایت ها با توجه به محتوای تولیدی اعمال می کنند. بنابراین باید به جوانب دیگر توجه کافی داشته باشید. خوشبختانه استراتژیها و ابزارهای گوناگونی برای افزایش رتبه سایت در دسترس صاحبان وبسایتها و متخصصان قرار دارد. بهره گیری از بک لینک در کنار لینک سازی یکی از مهم ترین اقدامات سئوی خارجی است.

با اینکه خیلی از مدیران وبسایتها و افراد تازه وارد سعی دارند با پرداخت هزینه های بالا خرید بک لینک رتبه در گوگل را بالا ببرند. اما تولید محتوای سودمند و تخصصی که به نیازهای کاربران پاسخ می دهد، بهترین شیوه برای ساخت بک لینک است. برند سازی و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، ترفندهای دیگری برای معرفی هویت تجارت و کسب و کار و در ضمن تقویت سئوی خارجی است.

فعالیت در شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک، توییتر، لینکدین و گوگل پلاس بهترین محیط برای تبلیغات و برندسازی است. گوگل به طور دقیق صفحات کاربری شما را در این شبکه ها تحت نظر می گیرد. اشتراک گذاری عکس و ویدیو یکی از روشهای موثر دیگر در راستای بهبود سئوی خارجی سایت محسوب می شود.