ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

توکن های سخت افزاری مانع نفوذ و حملات سایبری سایت ها

توکن های سخت افزاری مانع نفوذ و حملات سایبری سایت ها

سال‌هاست حملات سایبری و خسارات ناشی از آن‌ها مشکلاتی را برای دارنگان پلتفرم‌های سراسر دنیا به وجود آورده است. تحقیقات نشان داده، استفاده از سرورهای قوی و بهره‌مند بودن از خدمات پشتیبانی وب‌سایت، مانند استفاده از توکن‌های امنیتی، این اطمینان را ایجاد می‌کند که امنیت وب‌سایت بالا می‌رود و از نفوذ و یا حملات سایبری جلوگیری می‌کند‌.

از جدیدترین روش‌های ایجاد امنیت جهت جلوگیری از نفوذ به وب‌سایت‌ها استفاده از توکن‌های سخت افزاری و امنیتی است که اخیراً در ایران نیز شرکت‌هایی در حال ایجاد ارائه خدمت در این زمینه هستند.

با وجود نگرانی‌های پیرامون حملات سایبری و اتفاقات اخیر، آریانیک این افتخار را دارد از یکی دیگر از خدمات و پشتیبانی‌های پس از فروش محصولات خود رونمائی کند و با صدور گواهی نامه‌های امنیتی توکن، در زمینه جلوگیری از حملات سایبری به یاری مشتریان خود بشتابد.

 

این روزها نفوذگرها با روش‌های مختلفی سعی می‌کنند پس از نفوذ به وب‌سایت‌ها و ایجاد بهم ریختگی در نرم افزار آن‌ها، صفحات خود را آپلود کنند که اصطلاحاً به آن "دیفیس شدن" (Defacing) می‌گویند.

درواقع می توان گفت استفاده از رمز عبور ضعیف می‌تواند منجر به دیفیس شدن وب‌سایت ‌شود؛ در کنار این موارد عدم استفاده از توکن‌های سخت افزاری و امنیتی، شرایط برای نفوذ به وب‌سایت‌ها را مهیا خواهد کرد و آنها به راحتی از دسترس خارج شده و مورد سوء استفاده هکرها قرار می‌گیرند.