آریانیک ...

مجله آریانیک - اخبار > پورتال چیست؟ نحوه راه اندازی و طراحی پورتال سازمانی

Aryanic Blog

Blogپنج شنبه ١٦ دی ١٤٠٠ ١٢:١٥
photo

پورتال چیست؟ نحوه راه اندازی و طراحی پورتال سازمانی

پورتال چیست؟ نحوه راه اندازی و طراحی پورتال سازمانی چگونه است؟ اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که پورتال را با سایت اشتباه می گیرد پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چرا که قرار است در مورد پورتال سازمانی و شرکت های ارائه ی دهنده ی آن اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی پورتال سازمانی چیست؟ نرم افزار پورتال سازمانی اغلب با وب سایت اشتباه گرفته می شوند اما در حقیقت پورتال چیست؟ پورتال در واقع به معنی درگاه است که به وفور در دنیای اینترنت از آن شنیده ایم، به طور کلی درگاه می تواند نیاز شما در هنگام استفاده از دنیای مجازی را برآورده کند به عنوان مثال خرید یک محصول خاص یا جستجو در مورد یک یا چند محصول، افزایش و یا کاهش اعتبار بانک و ... که همگی جزئی از پورتال یا درگاه به حساب می آیند، در واقع پورتال بسیار گسترده تر از وب سایت است! شاید از خود بپرسید که دلیل اشتباه کاربران چیست؟ از آنجایی تعامل با کاربران به وسیله ی وب انجام می شود بعضا این اشتباهات به وجود می آید، به منظور کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

پورتال چیست؟

طراحی پورتال سازمانی چیست؟

معمولا طراحی پورتال سازمانی به وسیله ی شرکت ها و افراد حرفه ای ساخته می شود که به منظور تحولات بزرگ در زمینه ی کسب و کار های آنلاین انجام می شود که قاعدتا نیازمند امنیت و سرعتی پایدار می باشد، گرچه مواردی همچون برنامه ساز قوی و قابلیت های بروز و بسیار پیشرفته می تواند دلیل محکمی برای استفاده از خدمات نرم افزار پورتال سازمانی باشد که شرکت های ارائه دهنده پورتال سازمانی موظفند تمام مولفه ها و نکات امنیتی را رعایت کنند تا از حملات سایبری در امان باشند به عنوان مثال موارد زیر به عنوان سرویس های هستند که در زمان ارائه سرویس می توان از آن ها بهره برد که به شرح زیر هستند:

1. پرداخت های اینترنتی.

2. اخبار.

3. کنفرانس ها و فرم های الکترونیکی.

4. نظر سنجی و عضویت.

5. پست الکترونیک.

6 . جستجو.

7. مدیریت محتوا.

طراحی پورتال سازمانی چیست؟

معرفی انواع پورتال سازمانی 

به طور کلی نرم افزار پورتال سازمانی به 5 دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر هستند:

- پورتال شهری: این نوع پورتال صرفا برای یک شهر طراحی شده و در آن اطلاعات مربوط به آن شهر قرار می گیرد.

 - تجاری: اگر بخواهیم پورتال تجاری را به صورت خلاصه بیان کنیم باید بگوییم که این نوع از پورتال به دو نوع B2B و B2C قابل انجام است.

 - پورتال شرکت: همانطور که از نام آن پیداست برای کارمندان شرکت طراحی شده تا از آن استفاده نمایند.

 - پورتال سرمایه گذاری.

- علمی: معمولا از این روش برای تبادل نظر بین کاربران استفاده می شود و بسیار کاربردی می باشد.

 - طراحی پورتال سازمانی تخصصی: که به منظور کار های مخصوص طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پورتال ها را نام ببرید؟

تعرفه و قیمت پورتال سازمانی چقدر است؟

بسیاری از افراد به دنبال قیمت پورتال سازمانی هستند که معمولا به وسیله ی شرکت های ارائه دهنده پورتال سازمانی تنظیم شده و در اختیار کاربران مختلف قرار می گیرد اما معمولا استاندارد هایی وجود دارند که قبل از هر چیز باید رعایت شوند، یعنی نمی توان به منظور ارزان نمودن خدمات از استاندارد های اصلی خارج شد به همین دلیل جهت حفظ استاندارد های از پیش تعریف شده بهتر است که از ریز جزییات صرف نظر کنیم و صرفا قیمت پایه را به شما معرفی کنیم تا در انتها با استفاده از سیستم پرسش و پاسخ و همچنین مشاوره رایگان به یک نتیجه عالی دست پیدا کنیم، به طور کلی تعرفه و قیمت طراحی پورتال سازمانی در حالت استاندارد و پایه مبلغ: 14 میلیون تومان است که تمام استاندارد های پایه و ضروری در آن جای داده شده است، پیشنهاد می گردد که برای دریافت قیمت با همکاران و مشاورین ما ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج عالی در زمینه ی طراحی پورتال به دست بیاورید.

تعرفه و قیمت پورتال سازمانی چقدر است؟

مزایا استفاده از خدمات پرتال سازمانی چیست؟

اگر بخواهیم به مزایای استفاده از خدمات پرتال اشاره کنیم بهتر است به موارد زیر اشاره داشته باشیم که به شرح زیر است:

- به طور کلی امنیت که به عنوان مهم ترین بخش یک وب سایت به شمار می آید که معمولا پورتال ها روز به روز با رفع ایرادات و خطاها سعی در بالا بردن امنیت و ارتقا قابلیت ها دارند.

- با توجه به اینکه سطح دسترسی برای هر شخص مشخص است به همین علت امنیت در بالاترین سطح خود قرار دارد که تمامی آن ها به وسیله ی مدیر تعیین می گردد.

- SSD که کلمه مختصر single sign on می باشد به عنوان یکی از ویژگی های مهم پورتال محسوب می شود چرا کاربر می تواند صرفا با در اختیار داشتن تنها یک شناسه کاربری و کلمه ی عبور به نقاط تعیین شده دسترسی داشته باشند.

- پشتیبانی فنی تمام وقت که در اختیار شماست و نباید در هنگام استفاده از سیستم مدیریت محتوا نگرانی داشته باشید.

- انعطاف پذیر و منعطف بوده و به سادگی قابلیت ارتقا دارد.

- محتوا به صورت خودکار بروز می شوند بدون اینکه به نیروی انسانی نیاز باشد.

- استفاده از راهنمای موجود در نرم افزار که کمک بسیاری به کاربران می کند.

مزایا استفاده از خدمات پرتال سازمانی چیست؟

سخن پایانی

با توجه موارد ذکر شده بالا که در خصوص طراحی پورتال سازمانی توضیح دادیم به این نتیجه می رسیم که در صورت ارائه یک کسب و کار حرفه ای و کارآمد نیاز است که به پورتال سازمانی بیش از پیش توجه شود تا در شرایط کنونی بتوان از خدمات مجازی با امنیت بسیار بالا استفاده کنید، قطعا پشتیبانی قوی و راهنمایی در زمینه ی نحوه کار با نرم افزار می تواند شما را به نسبت به سایر افراد متمایز سازد، بنابراین اگر در خصوص کسب و کار خود نیاز به راهنمایی داشته و به دنبال تهیه ی پورتال سازمانی هستید تا کسب و کار خود را رونق ببخشید همین حالا با شماره تماس های ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کرده و بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.