ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

مزایای خرید هاست سی پنل برای سایت های وردپرسی

مزایای خرید هاست سی پنل برای سایت های وردپرسی

هاست مناسب وردپرس یکی از دغدغه‌های مدیران وب سایت ها است. یکی از موارد مهمی که در انتخاب این هاست ها دقت می‌شود نوع کنترل پنل هاست است. در واقع اکثر مدیران وب سایت ها به دنبال کنترل پنلی هستند که بتواند تمامی امکانات مورد نیاز را به راحتی در دسترس آن‌ها قرار دهد. سی پنل را می‌توان مطرح‌ترین کنترل پنل هاست ها نامید.

وقتی صحبت از کنترل پنل ها به میان می‌آید، سی پنل به راحتی یکی از محبوب ترین گزینه‌های موجود است. سی پنل (مخفف عبارت Control Panel) یک رابط کاربری گرافیکی است که برای کمک به طراحان و توسعه دهندگان وب، برای مدیریت سایت های خود و دسترسی به جنبه‌های متعدد هاست ایجاد شده است.

در گذشته، ایجاد هر گونه تغییر در پلتفرم هاست پس از خرید برای افراد دشوار بود، اما سی پنل همه این دشواری‌ها را تغییر داده است. امروزه با استفاده از سی پنل، راه‌اندازی و اجرای وب سایت ها را در سیستم‌های لینوکس ساده‌تر شده است.

انتخاب هاست مناسب وردپرس

اگر به دنبال راه‌اندازی یک وب‌سایت یا وبلاگ هستید، این احتمال وجود دارد که بخواهید یک سایت با وردپرس ایجاد کنید، زیرا این سیستم مدیریت محتوای (CMS) شماره یک در جهان، با cPanel به عنوان هاست مناسب وردپرس سازگاری بالایی دارد. سی پنل به عنوان هاست مناسب وردپرس شناخته می‌شود و کاملاً با هم سازگار هستند. در واقع، سی پنل یک رابط شیک ارائه می‌دهد که به کاربران وردپرس اجازه می‌دهد فوراً وبلاگ های خود را مدیریت کنند، آدرس های ایمیل برای وب سایت خود ایجاد کنند، امنیت رمز عبور را تنظیم کنند و طراحی وب سایت خود را از طریق یک کنترل پنل مرکزی مدیریت کنند.

سی پنل طراحی شده برای کار با وردپرس

به عنوان محبوب ترین کنترل پنل هاست لینوکس، منطقی است که cPanel بخواهد دسترسی به محبوب ترین سیستم CMS را برای کاربران آسان‌تر کند. در گذشته، اگر می‌خواستید وردپرس را روی حساب میزبانی خود نصب کنید، تنها راهی که می‌توانستید این کار را انجام دهید این بود که با استفاده از FTP یا SSH برای راه‌اندازی سایت خود به تنظیمات سرور خود متصل شوید (تونل بزنید.) خوشبختانه، به لطف cPanel و رابط کاربری نوآورانه، آن روزها کاملاً فراموش شده است. امروزه سی پنل به عنوان هاست وردپرس امکانات و قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مزایای انتخاب سی پنل به عنوان هاست مناسب وردپرس

اگر می‌خواهید با cPanel به عنوان کنترل پنل میزبان سایت خود کار کنید، تنها کاری که برای نصب وردپرس باید انجام دهید این است که وارد حساب کاربری خود شده و روی یک دکمه کلیک کنید. همچنین می‌توانید از یک روش مناسب و با یک کلیک برای نصب Opencart و بسیاری از پلتفرم‌های وب سایت دیگر استفاده کنید. این سیستم از یک راه‌حل سه لایه استفاده می‌کند که قابلیت‌هایی را برای صاحبان وب‌سایت‌ها و مدیرانی که نیاز به کنترل بر عملکردهای خاص در سایت خود دارند را فراهم می‌کند.

مزایای خرید هاست سی پنل برای سایت های وردپرسی

چرا سی پنل به عنوان هاست مناسب وردپرس شناخته می‌شود؟

با سی پنل، می‌توانید کارهای بسیار بیشتری از مدیریت سایت وردپرس خود انجام دهید. می‌توانید ایمیل‌های خود را مدیریت کنید، حساب‌های سفارشی ایجاد کنید، حساب‌های خود را حذف کنید و حتی فهرست‌های ایمیل برای کمپین بازاریابی خود ایجاد کنید، CDN را به راحتی نصب کنید، SSL را نصب کنید. دامنه‌های دیگر را روی سایت پارک کنید و هزاران کار دیگر را که می‌توانید به راحتی انجام دهید.

استفاده از وردپرس با سی پنل

هنگامی که وردپرس روی رابط کاربری سی پنل شما نصب شد، می‌توانید جنبه‌های مختلف وب سایت خود را از طریق مرورگر سی پنل خود، از طریق پورت 2083 یا فقط با قرار دادن /cPanel در انتهای نام میزبان خود کنترل کنید.

در اصل، cPanel به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا تمام ویژگی‌های ارائه شده را در همان فضای ساده مدیریت کنند. این بدان معناست که اگر مشکلی در حضور آنلاین شما پیش بیاید، می‌دانید که یک نسخه پشتیبان در دسترس دارید تا در کمترین زمان شرکت خود را دوباره راه‌اندازی کنید.

اساساً، سرویس‌هایی مانند cPanel که به عنوان هاست مناسب وردپرس استفاده می‌شوند به این منظور طراحی شده‌اند که مدیریت تمام نیازهای هاست و ‌سایت را برای هر کسی که تقریباً بدون دانش فنی است، بسیار ساده کند. اگر نگران راه‌اندازی و تغییر موارد در سایت وردپرس خود هستید، می‌توانید مطمئن باشید که با cPanel اشتباه نخواهید کرد.

مزایای خرید هاست سی پنل برای سایت های وردپرسی

دلیل اینکه سی پنل هاست مناسب وردپرس چیست؟

- سادگی سی پنل

cPanel، درست مانند بسیاری دیگر از کنترل پنل های میزبانی مبتنی بر وب، راه حلی آسان برای دسترسی مدیران و کاربران نهایی به هسته وب سایت و فایل‌های داخل وب سایت است. این موارد به کاربران کمک می‌کند که در صورت لزوم به راه حل‌های ساده‌تر برای رفع مشکلات فکر کنند. این راه‌حل‌ها به افراد کمک می‌کند تا سرور و ‌سایت‌های خود را بدون هیچ دانش فنی از قبل موجود مدیریت کنند.

اگرچه کنترل پنل های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانند با وردپرس استفاده شوند، اما هاست مناسب وردپرس به عقیده تعداد زیادی از کارشناسان سی پنل است. سی پنل معمولاً به دلیل کاربر پسند بودن، ویژگی‌های غنی و منابع میزبانی آن بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند.

برای کاربران سی پنل، مزایای این سیستم برای مدیریت وردپرس فقط به ویژگی‌های موجود نیست، بلکه سهولت استفاده برای آن ویژگی‌ها نیز می‌باشد. cPanel به این معنی است که مدیران کنترل پنلی دارند که به آن‌ها دسترسی کامل بر تمام بخش‌های سایتشان را می‌دهد. برای دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی‌های عالی ارائه شده در این کنترل پنل که برای حل مشکلات وردپرس است، نیازی به گذراندن درس یا آموزش‌های پیشرفته در زمینه ساخت وب سایت نیست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از رابط کاربر پسندی که سی پنل ارائه می‌دهد، استفاده کنید.

مزایای خرید هاست سی پنل برای سایت های وردپرسی

- انعطاف پذیری سی پنل

مدیریت یک وب سایت از طریق سی پنل ساده‌تر است. مهم نیست که یک وب سایت چقدر پیچیده است، سی پنل به عنوان هاست مناسب وردپرس ویژگی‌های عالی را ارائه می‌دهد که از طریق آن اعضای تیم شما می‌توانند سایت شما را مدیریت کنند. این شامل نگهداری پایگاه داده به صورت بروز، مدیریت حساب‌های ایمیل و آدرس‌ها، ادغام چندین وب‌سایت تحت یک حساب و نظارت بر ترافیک سایت است که به شما کمک می‌کند سریعاً وب‌سایت خود را عیب‌یابی کنید.