ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

چه نرم افزارهایی برای طراحی لوگو مناسب است؟

چه نرم افزارهایی برای طراحی لوگو مناسب است؟

معرفی نرم افزار طراحی لوگو

نرم افزار طراحی لوگو به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا یک هویت برند قوی ایجاد کنند و به آژانس ها اجازه می دهد همین کار را برای مشتریان خود انجام دهند. در اینجا دوازده برنامه طراحی لوگو را بر اساس گزینه های سفارشی سازی، سهولت استفاده، کیفیت طرح ها و فرمت دانلود بررسی کردیم.

۱) Adobe Illustrator

Adobe Illustrator اولین بار در سال 1987 راه اندازی شد، ما آن را به ‌عنوان بهترین نرم افزار طراحی لوگو انتخاب کردیم، زیرا کنترل همه جانبه طراحی لوگو را با ابزارهای شکل ‌دهی، براش‌ ها، شبکه ‌های پرسپکتیو، گرادیان ‌ها و موارد دیگر آسان می‌کند.

قدرتمند ترین ویژگی نرم افزار Illustrator قابلیت وارد کردن تصویر اسکن شده است. این برای کاربرانی که ایده ‌های کمی را روی کاغذ ترسیم کرده‌اند و نمی‌خواهند در رایانه از ابتدا شروع کنند عالی است.

۲) Designhill

Designhill در سال 2014 به عنوان یک پلتفرم جمع سپاری طراحی شروع به کار کرد و به جامعه ای متشکل از 125000 طراح گرافیک و هنرمند از 52 کشور تبدیل شد. ما آن را به عنوان بهترین برنامه طراحی لوگو برای مبتدیان انتخاب کردیم زیرا ابزار منحصر به فرد مجهز به هوش مصنوعی آن به هر کسی اجازه می‌دهد لوگوهای حرفه‌ ای را بدون نیاز به مهارت طراحی ایجاد کند.

شروع با آن آسان است فقط نام کسب و کار و سبک اصلی لوگو و پالت رنگ را وارد کنید. سپس این نرم افزار صدها گزینه طراحی را ارائه می دهد که می توان آنها را بر روی کارت های ویزیت، تی شرت ها، تابلو های راهنما، طراحی سایت و موارد دیگر استفاده کرد.

معرفی بهترین نرم افزار های طراحی لوگو

۳) Logo Design Studio Pro

Logo Design Studio Pro دارای 2000 الگوی لوگو و 6000 شکل و فونت است که کاربران می توانند از بین آن ها انتخاب کنند. شکل ها را می توان به راحتی کشید و دستکاری کرد و کاربران برای طراحی لوگو گزینه های رنگ آمیزی و استایل حرفه ای را دریافت می کنند، از جمله شیب، سایه، تاری، درخشش و جلوه های برجسته.

این نرم افزار طراحی لوگو نسبت به Illustrator منحنی یادگیری ملایم تری دارد، بنابراین مبتدیان می توانند کار با آن را سریع تر یاد بگیرند.

۴) Hatchful

Hatchful یک ابزار طراحی لوگو رایگان است که توسط Shopify، یکی از پلتفرم های پیشرو تجارت الکترونیک ساخته شده است. این به کاربران اجازه می دهد تا با چند کلیک یک لوگوی حرفه ای با صدها قالب برای انتخاب ایجاد کنند.

ما آن را به ‌عنوان بهترین نرم ‌افزار رایگان انتخاب کردیم، زیرا می‌تواند آرم ‌ها و عناصر رسانه ‌های اجتماعی تمیز و حرفه ‌ای را بدون نیاز به مهارت‌ های طراحی، بدون هیچ هزینه ‌ای ارائه دهد

طراحی لوگو با نرم افزار.

 

۵) Canva

Canva یک ابزار طراحی گرافیکی مبتنی بر وب است که در سال 2013 ایجاد شد تا به کاربران کمک کند تا تصاویر گرافیکی رسانه های اجتماعی، ارائه ها، پوسترها و موارد دیگر را بسازند. این نرم افزار طراحی لوگو دارای یک رابط کاربری بصری و آسان برای استفاده است. کاربران با انتخاب یک الگو از هزاران الگوی موجود شروع می کنند و از آنجا می توانند رنگ ها، اشکال و نمادها را شخصی سازی کنند.

۶) Tailor Brands

Tailor Brands در سال 2015 تاسیس شد تا به هر کسی کمک کند تا با در دسترس قرار دادن نام تجاری و طراحی مورد نظر، تجارت خود را راه اندازی کند. کاربران به سادگی نام کسب و کار و ترجیحات طراحی لوگو خود را وارد می کنند و نرم افزار تعدادی طرح را برای انتخاب ارائه می دهد.

سپس کاربران می توانند فونت، رنگ و اندازه هر عنصر را تغییر دهند تا طرح مورد نظر خود را ایجاد کنند. لوگوی نهایی را می توان به صورت یک فایل وکتور با کیفیت بالا و قابل استفاده در وب سایت یا برای کارت ویزیت و کالا دانلود کرد.