ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


معرفی و آشنایی با نرم افزار zeplin

معرفی و آشنایی با نرم افزار zeplin

Uxو uiهر دو پارامتر های بسیار مهمی در افزایش سئو سایت هستند. ارتقا این دو پارامتر به شما کمک می کند تا علاوه بر اینکه سایت شما زیبا تر به نظر برسد، کاربر تجربه خوبی در استفاده از سایت شما داشته باشد. نرم افزار zeplinیکی از بهترین تجهیزات برای ارتقا این دو پارامتر است. با ما همراه باشید تا این نرم افزار کاربردی را بهتر بشناسید.

نرم افزار zeplinچیست و چه کاربردی دارد؟

نرم افزار زیپ لاین یکی از بهترین ابزار های برای ارتقا سئو است. به وسیله این نرم افزار می توانید دو فاکتور مهم در سئو که همان uiو uxاست را ارتقا دهید.

لازم به ذکر است که برای استفاده از تمام امکانات نرم افزار zeplinباید هزینه پرداخت نمایید. البته نسخه تحت وب این نرم افزار به صورت رایگان در سایت موجود است و به شما امکان استفاده از امکانات این نرم افزار را می دهد.

دقت داشته باشید که برای موفقیت در دنیای مجازی، اولین گام آشنایی و تسلط کامل به ابزار های ارتقا سئو است.

اکنون که دانستیم با این نرم افزار می توان بر دو فاکتور مهم تاثیر گذاشت، بهتر است بیشتر با این دو فاکتور و چگونگی ارتقا آن ها آشنا شوید.

- تاثیر نرم افزار zeplinبر روی فاکتور ui

همانطور که میدانید، فاکتور iuمرتبط با شکل ظاهری سایت و بازخوردیاست که هنگام ورود کاربربه سایت از آن میگرید است. به وسیله این نرم افزار شما می توانید فضایی اصلی سایت، فونت و رنگ هایی که در سایت استفاده کرده اید، اندازه تصاویر و همچنین فرمت و شکل هدر ها را به بهترین شکل بهینه نمایید تا کاربر از وبسایت شما بهترین تجربه را کسب نماید.

- تاثیر نرم افزار zeplinبر روی فاکتور ux

این فاکتور میزان رضایت کاربر از سایتتان را نمایش می دهد. کاربرد بعد از ورود به سایت شما، به دنبال محصول یا خدمات شما است. دسترسی آسانبه محصولات یا خدمات و همچنین ساده بودن فضا در عین زیبایی و جذابیت، به کاربرد تجربه خوبی از حضور در سایت شما را می دهد. برای بهینه کردن تمام این مراحل، بهترین ابزار نرم افزار زیپ لاین است.

نرم افزار zeplin

نرم افزار zeplinچگونه بر سئو سایت تاثیر دارد؟

همانطور که اشاره کردیم این نرم افزار بر ارتقا دو فاکتور بسیار مهم در سایت نظارت خواهد داشت.

نرم افزار zeplinدر دسته توسعه دهنده ها قرار دارد و دلیل این دسته بندی، کمک این نرم افزار به افزایش بازدید و همچنین میزان رضایت از سایت است.

اگر شما به وسیله این نرم افزار طراحی ظاهری سایت خود را گسترش و ارتقا دهید، کاربران تبدیل به مشتری دائمی شما می شوند. زیرا زیبایی بصری سایت در خاطر مخاطب ماندگار می شود.

اما ارتقا کاربری و همچنین انجام عملیات های اصولی برای ایجاد تجربه بهتر کاربر در هنگام استفاده از سایت می تواند به مدت زمان حضور یک کاربر در سایت کمک کند.

این افزایش میزان بازدید از سایت، در کنار مدت زمان بیشتر حضور کاربر در سایت، به موتور های جستجو پیغامی ارسال می کند که این سایت برای کاربران کاربردی است و در نتیجه رتبه سایت را به نتایج برتر جستجو ارتقا می دهد.

علاوه بر این استفاده از نرم افزار به جستجوگر های گوگل نشان می دهد که شما در تلاش برای بهینه کردن محیط سایت برای کاربران خود هستید. این مسئله برای موتور های جستجو مانند گوگل بسیار مهم است.

پس اگر به دنبال بهینه سازی سایت خود و افزایش میزان مخاطب و مشتری خود هستید، کافیست به نرم افزار zeplinتسلط کافی پیدا کنید و سایت خود را تبدیل به سایتی جذاب و در عین حال ساده کنید.

نرم افزار zeplin

ویژگی های مثبت و منفی نرم افزار زیپ لاین

اکنون که این نرم افزار کاربردی را شناختید و دانستید که چه تاثیری می تواند بر سئو سایت شما داشته باشد، زمان آن فرا رسیده تا با ویژگی های مثبت و منفی آن نیز بیشتر آشنا شوید.

مهم ترین مزایا استفاده از نرم افزار zeplin

● امکان استفاده آسان از نرم افزار

● دسترسی به بک گراند های متنوع و زیبا در این نرم افزار

● ارتقا uxو طراحی سایتی کاربردی

● امکان ارتقا uiو uxبه صورت کاملا اختصاصی

● امکان انتخاب تم مشخص برای سایت از میان تنوع گستره تم های این نرم افزار

● ارتقا سایت و ایجاد فضای کاربری بسیار خوب در سایت برای کاربر

● ساخت سایت و همچنین ایجادفضاهاییکه مورد تایید جستجوگر گوگلاست.

مهم ترین معایب استفاده از نرم افزار zeplin

● عدم نمایش خروجی خوب و بهینه در سیستم عامل مک و ویندوز

● عدم ارائه امکانات به صورت حرفه ای

● مناسب نبودن نرم افزار برای پروژه های حرفه ای

● وجود باگ های بسیار زیاد در نرم افزار

● بالا بودن هزینه عضویت در سایت و استفاده از نرم افزار

● محدود بودن نرم افزار و امکان ارتقا سئو فقط به وسیله بهبود ظاهر

اکنون که با مزایا و معایب این نرم افزار به خوبی آشنا شدید، می توانید در رابطه با پرداخت هزینه 20 دلار در ماه برای استفاده از این نرم افزار تصمیم بگیرید.

نرم افزار zeplin

کلام آخر

برای ارتقا دو فاکتور uiو uxو همچنین بهبود ظاهر سایت، نرم افزار zeplinمی تواند نرم افزاری خوب و کاربردی باشد.

البته برای ارتقا سئو سایت و همچنین بهبود زیبایی بصری سایت نرم افزار های بسیار دیگری نیز وجود دارد که هر کدام نیز دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

اگر سایتی میان رده دارید و میزان دسترسی به سایت و کاربرد آن گسترده نیست، می توانید به وسیله این نرم افزار و بهبود وضعیت سایت خود، نتایج خوبی از ارتقا در جستجوی گوگل و جایگاه خود به دست آورید.

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین فاکتور ها در سئو سایت و رتبه ای که در گوگل دریافت می کند، ظاهر زیبا و در عین حال کاربردی برای سایت است. پس برای ایجاد کسب و کاری قدرتمند و پر سود در فضای مجازی، ابتدا به دنبال بهبود و بهینه سازی سئو سایت خود باشید تا زحماتی که برای کسب و کار خود کشیده اید به بهترین نحو پاسخ داده شود.

برای آشنایی بیشتر با دیگر نرم افزار های ارتقا سایت و سئو و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نرم افزار zeplinبا ما در ارتباط باشید.