ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی


 

اینفلوئنسر ها چطور میلیاردی پول در می‌آورد؟

اینفلوئنسر ها چطور میلیاردی پول در می‌آورد؟

اینفلوئنسر ها چطور میلیاردی پول در می‌آورد؟

اشتباه نکنید، روزهایی که رسانه‌های اجتماعی چیزی جز یک محیط سرگرم کننده برای معاشرت نیستند، به پایان رسیده است. اینکه اینفلوئنسر ها چطور میلیاردی پول در می‌آورد، یکی از سوالاتی است که پس از گشت و گذار در فضای مجازی برای بسیاری از افراد پیش می‌آید. در حالی که بسیاری از ما هنوز می‌توانیم در رسانه‌های اجتماعی سرگرم شویم، این فضا به همان اندازه هم به شدت تجاری شده است.

امروزه رسانه‌های اجتماعی به مکانی تبدیل شده‌اند که اینفلوئنسر، اغلب به روش‌هایی که نمی‌دانید، کسب درآمد می‌کنند. اما اینفلوئنسرها چگونه کسب درآمد می‌کنند؟ بیایید به گزینه‌های آنها برای کسب درآمد از نفوذشان نگاهی بیندازیم.

 

اینفلوئنسر چگونه کسب درآمد می‌کند؟

قبل از بیان هر مطلبی ابتدا باید تعریفی از اینفلوئنسر مارکتینگداشته باشیم. یکی از زیر مجموعه‌های Marketing Communicationsیا ارتباطات بازاریابی، مربوط به اینفلوئنسر مارکتینگمی‌شود. با توجه به این روش، کسب و کارها در تلاش هستند تا افرادی را پیدا کنند که با شیوه زندگی خود بر روی مخاطبان تاثیر می‌گذارند. از این طریق می‌توانند اطلاعات محصولات خود را در اختیار مخاطبان گذاشته و آنان را ترغیب به خرید محصولاتشان کنند.

مانند بسیاری از بخش‌های رسانه‌های جمعی و فضای اینترنتی، اینفلوئنسر مارکتینگ گزینه‌های مختلفی برای کسب درآمد دارد. آنها معمولاً بر اساس جایگاه، استعدادهای فردی، فرصت‌های ارائه شده و موارد دیگر جایگاه خود را انتخاب می‌کنند. علاوه بر این، گزینه‌هایی وجود دارند که به سطوح بیشتری از تعهد نیازمندند و ممکن است یک اینفلوئنسر به آنها علاقه نداشته باشد.

روش‌های کسب درآمد اینفلوئنسرها چیست؟

اگر اینفلوئنسر هستید و می خواهید از این طریق درآمد بالایی کسب کنید، باید با روش‌های به روز در این زمینه به طور کامل آشنا باشید.

 

بازاریابی وابسته

در بازاریابی وابسته، اینفلوئنسر و صاحبان وب‌سایت لینکهای ویژه یا کدهای تخفیف را در پستهای خود قرار می‌دهند. وقتی افراد روی لینکها کلیک می‌کنند یا از کدها در هنگام پرداخت استفاده می‌کنند، اینفلوئنسر می‌تواند هزینه‌ای دریافت کند. یکی از معروف‌ترین برنامه‌های بازاریابی وابسته Amazon Associatesاست.

 

نمایش تبلیغات در پیج اینفلوئنسر

در این روش میتوان با استفاده از ساخت و پست پادکست و یا ویدیوهایی که در آنها استفاده از محصولات مورد نظر را به نمایش میگذارد، کسب درآمد کرد. از این طریق اینفلوئنسر مارکتینگ مخاطبان خود را به استفاده از این محصولات ترغیب می‌کند. در ازای آن نیز با توجه به قراردادی که با شرکت مورد نظر میبندد، می‌تواند درآمد بالایی کسب کند. همچنین یوتیوب گزینه‌هایی برای تبلیغات نمایشی دارد، مانند گنجاندن قفسه کالا.

 

اسپانسرینگ یا برندسازی

اینفلوئنسر می‌تواند بر روی محصولی سرمایه گذاری کرده و حتی اسپانسر آن شوند. در این روش با استفاده از برندسازی و تبلیغات گسترده میتوان محصول مورد نظر را معرفی و مخاطبان را به استفاده از آن تشویق کرد. محصولی که تبلیغ می‌شود، معمولاً به نحوی در محتوا گنجانده خواهد شد. با توجه به این نوع تبلیغات اینفلوئنسر می‌تواند از فروش محصولات مورد نظر به صورت درصدی و یا یکجا کسب درآمد کند. در صورت موفقیت در این روش، درآمد بالایی نصیب اینفلوئنسرها خواهد شد.

محصولات خود را تبلیغ کنید!

طبیعتاً برخی از اینفلوئنسرها محصولات خاص خود را دارند. به ویژه متخصصان، اغلب کتاب نوشته‌اند یا به عنوان مشاور به صورت آفلاین کار می‌کنند. برای آن‌ها، پاسخ دادن به اینکه اینفلوئنسرها چگونه پول در می‌آورند به همین سادگی است که «اینفلوئنسر بودن بخشی از روال بازاریابی من است». سایر اینفلوئنسرها نیز پس از بدست آوردن نفوذ در نهایت محصولاتی را تولید می‌کنند، که از فروش آنها درآمد بالایی خواهند داشت.

در صورتی که اینفلوئنسر نتواند محصولی را شخصا ارائه دهد، می‌تواند با اشتراک در تولید آن به کسب درآمد بالا بپردازد.