ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی

نمایندگی

نمایندگی

نمایندگی سیستم تولید و مدیریت وب سایت

شركت آریانیك بدلیل اعتقاد به رسالت خود در فرهنگ سازی استفاده از خدمات الكترونیك و از بین بردن نیاز كاذب مراجعه حضوری، از ارائه نمایندگی رسمی و ایجاد شعب در گستره جغرافیایی بازار هدف خود اجتناب نموده است.

ارتباط تحقیقاتی-مطالعاتی، فنی و پشتیبانی مشتریان با دفتر مركزی شركت آریانیك، البته، باعث افزایش دقت و صحت پاسخگویی است، و بازار استفاده كننده از خدمات الكترونیك، دیر یا زود، می بایست به دریافت سرویس از راه دور، اعتماد و عادت نماید.

لیكن به دلیل كثرت شركتها و اشخاصی كه، در تهران،شهرستانها و یا خارج از كشور،فعالیت خود را به معرفی و فروش محصولات و خدمات آریانیك متمركز كرده اند و یا بطور جانبی در این زمینه فعالیت می كنند، هم اكنون می توان گفت كه با بیش از ٥٠٠ شركت یا شخص فعال، آریانیك وسیعترین شبكه توزیع و فروش در كشور در زمینه سرویس ها و نرم افزارهای هم خانواده خود را داراست.

نحوه همکاری

هر شركت یا شخصی كه تشخیص می دهد كه نرم افزارهای آریانیك می تواند نیاز مشتریانش را بر طرف ساخته و یا علاقمند به همكاری در فروش می باشد می تواند مشتری را با استفاده از اطلاعات بسیار كامل موجود بر روی وب سایت aryanic.com راهنمایی كرده و واسطه فروش قرار گیرد و یا ایشان را مستقیما به بخش فروش آریانیك معرفی نموده تا راهنمایی و تشخیص نیاز و فروش به طور مستقیم انجام شود، در هر دو حالت فوق درصد تخفیف یا همكاری یكسان بوده و انتخاب یكی از این روشها نسبت به شرایط مشتریان یا ترجیح ایشان ،می تواند در هر فروش متغیر باشد.

در خصوص مشتریان حاضر در تهران، همكاران می توانند از جلسه پرزنت حضوری در محل شركت آریانیك برای مشتریانشان بهره مند شوند و این شركت آمادگی كامل خود را در جهت راهنمایی مشتریان و ارائه مستندات و هر گونه همكاری لازم اعلام میدارد.

درصد تخفیف

  • معرفی یا فروش اول 10%
  • معرفی یا فروش دوم 20%
  • معرفی یا فروش سوم به بعد 30%

شرایطی كه خواهشمند است در صورت تمایل به همكاری فروش با آریانیك،به دقت به آنها توجه گردد :

1- درصد تخفیف به همكارانی تعلق میگیرد كه در شركت یا سازمانی كه بعنوان خریدار، معرفی می نمایند هیج نوع سمت رسمی، قراردادی یا مشاوره ای نداشته باشند. در صورت تمایل می توانند از تخفیف مشمول، به نفع خود سازمان خریدار استفاده كرده و قیمت را كمتر اعلام نمایند.

2- همكاران مدعی نمایندگی رسمی آریانیك نشوند و به هیچ وجه ادعا نگردد كه در تولید ،مالكیت و یا پشتیبانی نرم افزارها نقشی دارند. چنین اقداماتی پیگرد قانونی در بر خواهد داشت.

3- قیمت نرم افزارها می بایست مطابق با لیست قیمت آریانیك به مشتریان اعلام شود و به هیچ وجه افزایش قیمت در نظر گرفته نشود مگر در خصوص ارائه خدماتی كه جانبی هستند مانند طراحی گرافیكی و یا ورود اطلاعات ،شبكه و.... ودر این حالت باید قیمتها به تفكیك به خریدار اعلام شود تا طرح یكسان سازی قیمتها كه از سال 83 تا كنون در آریانیك اجرا می شود و نتایج بسیار مطلوبی نیز در بر داشته است رعایت شده و همه چیز شفاف باشد.

4- در صورت تمایل همكار فروش، به استفاده مستقیم مشتری از خدمات پشتیبانی آریانیك، نیاز است ایشان كتبا بعنوان مالك نرم افزار خریداری شده به آریانیك معرفی شوند. دقت شود در خصوص فروشهایی كه طی قرارداد با شركت واسطه انجام گرفته اند ،آریانیك شركت یا شخص واسطه را مالك نرم افزار دانسته و هیچ ادعای دیگری را نمی پذیرد مگر بصورت كتبی از سوی واسطه ،اعلام گردد.

5-همكاران فروش در سایر درآمدهای آریانیك از خریدار مانند سفارشی سازیها ،خدمات جانبی ،تمدید خدمات پشتیبانی سالهای بعد و ارتقاء،سهیم نخواهند بود. در مورد آخر در صورتیكه معتقد سازی خریدار به ارتقاء پكیج نرم افزاری توسط همكار واسطه صورت گرفته باشد، مانند خرید جدید رفتار خواهد شد.

6- در خصوص مشتریانی كه از هاست رایگان پكیج ها ،بر روی سرورهای آریانیك استفاده می كنند، همكاران فروش شدیدا موظف به ارائه قوانین استفاده از این سرویس به ایشان كه بر روی وب سایت aryanic.com موجود است بوده و میبایست از مشتری تعهد كتبی رعایت اخذ شود.

7- ارتباط تلفنی با مدیریت شركت آریانیك درخصوص قراردادها یا فروش ها و شرایط آنان براحتی میسر خواهد بود.