ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی

کارت گارانتی

 

 کارت گارانتی

طبق هشدار بخشنامه مرکز امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا) ریاست جمهوری و نظر به اهمیت شرایط سایبری حساس کشور و حملات سایبری اخیر، کارت گارانتی فقط به مشتریان خصوصی  ارائه می­‌شود و زیرساخت­‌های حیاتی کشور در کلیه دستگاه‌­های اجرایی، حتماً می­‌بایست قراداد پشتیبانی داشته باشند و ارائه کارت گارانتی برای این مشتریان، مقدور نیست.

کارت گارانتی به مثابه بیمه است همان­طور که اگر بیمه شوندگان آسیبی ببیند، بیمه آن را پوشش می­‌‍دهد، در خدمات کارت گارانتی نیز اگر اشکال یا خطایی رخ دهد، مشتری از طریق تیکتینگ آن را با مهندسین آریانیک مطرح می­‌کند و در در صف تیکتینگ قرار گرفته و به نوبت به مشتریان، پاسخ داده می­‌شود؛ ولی در قراردادهای پشتیبانی فردی پیوسته نرم­‌افزار را مانیتورینگ و نگهداری می­‌کند.

این کارت به مشتریان خصوصی که HighCMS  خریداری کرده‌­اند در سال اول به طور رایگان تعلق می­‌گیرد و این افراد برای به روزرسانی نرم افزارشان باید هر سال کارت گارانتی را تمدید کنند. در صورت عدم تمدید کارت گارانتی در یک یا چند سال بعدی به معنی عدم دریافت نسخه نگارش­‌های جدید نرم افزار است، لذا در این شرایط هزینه سال یا سال‌­های پرداخت نشده جهت تمدید این خدمات و دریافت کارت جدید الزامی است.

کارت گارانتی

برطرف سازی خطای برنامه­‌نویسی

نصب خودکار نگارش‌­های جدید برنامه

نصب خودکار سرویس پک‌­های امنیتی

مانیتورینگ به صورت (24×7)

پاسخگویی به مشکلات فنی از طریق پنل تیکتینگ

support.aryanic.ir،ایمیل support@aryanic.com

 

(24×7)

تلفن در ساعات اداری و در ساعات غیر اداری

شماره تلفن: 75448-021

 

(24×7)

قیمت(ریال)

CMS (خرید)

337,500,000

PORTAL (خرید)

810,000,000