ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی

فرم درخواست همکاری

مزایای کار در آریانیک:


1- مهمتر از همه چیز ، کسی که در آریانیک کار می کند اطمینان دارد که روزی حلال کسب می کند.

2- تنها معیار استخدام در آریانیک، علاقه و اراده فرد است. مهارت های علمی و فنی مورد نیاز به ایشان آموزش داده خواهد شد.

3- در آریانیک، پرسنل با مشتریانی با سواد و با فرهنگ و از رده های بالای اجتماعی در ارتباط هستند و این باعث کاهش اصطکاک ها و ارتقای سطح روابط و آگاهی کارکنان می شود.

4-آریانیک به هیچ حزب، شخص، سازمان و ارگانی وابسته نیست و مفتخر است که با توکل به خداوند، به طور کاملا مستقل زیر پرچم مقدس ایران فعالیت می کند.

5- ساعت کاری در بخش فنی این شرکت می تواند شناور باشد و افراد با عادات، تیپ های شخصیتی و سبک زندگی های متفاوت می توانند به صورت روز کار و شب کار در آریانیک کار کنند.

6-حقوق و مزایا در بالاترین سطح کشور است.

7-موقعیت جغرافیایی دفتر بسیار خوب و دسترسی آن به مترو، حمل و نقل عمومی، بزرگراه ها و خیابانهای اصلی شهر عالی است.

8-دانش مورد استفاده در کار همیشه به روز و در بالاترین سطح و استاندارد است.

9- به دلیل اعتقاد به آموزش و یادگیری در آریانیک، امید به ارتقای شغلی، ترفیع، رشد فنی، تخصصی و اجتماعی در آریانیک بالاست.

10- بیزینس فکتوری و هلدینگ کارآفرینی آریانیک جایی است که پرسنل می توانند ایده های کسب و کاری خود را بدون ریسک زمانی و ترک شغل فعلی شان، اجرا کنند.

11- معلولین و افراد دارای شرایط خاص می توانند در صورت داشتن علاقه و اراده، در کارهای مناسب با حال شان در آریانیک مشغول شوند.

12-دانشجویان رشته های مرتبط می توانند در ازای هشت سال تعهد به خدمت، شامل دوران تحصیل، توسط آریانیک بورسیه شوند و هزینه های تحصیل ایشان به علاوه حقوق عادی پرداخت خواهد شد.

13- پرسنل خارج از واحد فروش در صورت همکاری در فروش محصولات، در 50 درصد در درآمد حاصل از فروش آن محصول با شرکت شریک هستند.