ورود به پشتیبانی نرم افزار

ورود به پشتیبانی میزبانی

اخبار

اطلاعیه

اطلاعیه

مشتریان گرامی میزبانی وب آریانیک ، به اطلاع میرساند جهت ارتقای کیفیت سرویس دهی و تمرکز بیشتر بر نیازهای مشتریان ، بخش هاستینگ شرکت آریانیک به شرکت وتوس واگذار شده است .

اخذ گواهی افتا برای نرم افزار HighPortal آریانیک

اخذ گواهی افتا برای نرم افزار HighPortal آریانیک

کلیه مراحل الزامات مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری (افتا) برای پورتال‌های دولتی اعمال شد و نرم افزار پورتال سازمانی HighPortal آریانیک برای تست سنگین به آزمایشگاه ایریانا فرستاده شد و عقد قرارداد تست نرم افزار با آزمایشگاه مذکور منعقد گردید.

ارائه سرویس تطبیق با شاخص های ارزیابی دوره نهم درگاه ها و پرتال های دستگاه های اجرایی

ارائه سرویس تطبیق با شاخص های ارزیابی دوره نهم درگاه ها و پرتال های دستگاه های اجرایی

نظر به ابلاغ شاخص های ارزیابی کیفیت ارائه خدمات شناسنامه دار الکترونیکی دولتی و پرتال های دستگاه های اجرایی کشور، تا پایان مهلت تطبیق و ارزیابی یعنی ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، جهت بررسی و تطبیق با بخش فروش نرم افزار این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تولید نرم افزار جدید

تولید نرم افزار جدید

در باور به لزوم رسیدن به ایران هوشمند اتوپیا یا همان آرمانشهرآریانیک سکوی استقرار آینده در سازمانها خواهد بود. آریانیک نسل جدید پورتال پلتفورم هوشمند خود را که شامل جدیدترین فناوریها، هوش مصنوعی، معماری سرویس گرا و میکرو سرویس، پایگاه داده غیر رابطه ای و ... میباشد را بزودی ارائه خواهد کرد. این پلتفورم قابلیت سازگاری با سایر تکنولوژی های نوین از قبیل اینترنت اشیا و اینترت فراگیر، انبارداده و دیتا ماینینگ را داراست و کلیه استانداردهای مهندسی نرم افزار را مد نظر قرار داده است. سرعت، امنیت و کارایی و دقت عملکرد از ویژگی های این نرم افزار خواهد بود.

Software as a Service

Software as a Service

آریانیک با توجه به وضعیت اقتصادی و برای تسهیل کارآفرینی و راه اندازی استارت اپ ها و کسب و کارهای نوپا اقدام به ارائه سرویس اجاره نرم افزر در بستر کلاد کرده و با همکاری شرکت آسیاتک بهترین و مرغوبترین سرویس نرم افزاری را در این زمینه فراهم نموده است.